با Reading هوشمندانه برخورد کنید!

ITLES-READING

با Reading هوشمندانه برخورد کنید!

مهارت خواندن و درک مطلب از جمله مهارت هایی است که برای رشد و پیشرفت احتیاج به زمان دارد. اما آگاهی از چند اصل مهم و کار بر روی آنها در کوتاه مدت میتواند نتیجه بخش باشد. فراموش نکنید که شما در آزمونی شرکت میکنید که بسیار هوشمندانه طراحی شده است، پس هوشمندانه با آن برخورد کنید!

اصل اول – انواع سوالات ریدینگ را خوب بشناسید زیرا هر سوال رویکرد خاص خودش را دارد. (در نوشته های بعدی به تفصیل به این موضوع خواهم پرداخت)

اصل دوم – مهارت تندخوانی و تشخیص مقدمه، ایده اصلی ، و نتیجه گیری متن را در خود تقویت کنید. تمامی متونی که در ریدینگ آزمون آیلتس مورد استفاده قرار میگیرند، نوشته هایی اصولی با روندی منطقی هستند.

اصل سوم – همیشه بخاطر داشته باشید که نیازی نیست شما تمام متن را کامل متوجه شوید. پس این موضوع را در ذهن خود پرورش دهید و اصلا نگران نفهمیدن کل متن نباشید. (درخصوص اینکه کجای متن را باید بفهمیم بعدا توضیحات کامل خواهم داد)

اصل چهارم – تا میتوانید دامنه لغات خود را ارتقاء دهید. همچنین همواره سعی کنید تا برای هر لغت حداقل یک یا دو مترادف هم یاد بگیرید. ریدینگ های آیلتس خود منبع فوق العاده لغت هستند هر چند کتاب های بسیاری در این خصوص وجود دارند که در بخش معرفی منابع ذکر خواهند شد (به مرکز دانلود مراجعه کنید)

اصول فوق را جدی بگیرید و جهت مطرح کردن هرگونه سوال در این خصوص با ما در ارتباط باشید.

حمید آزاد
حمید آزادمدرس آیلتسمشاهده رزومه

در صورت نیاز به دریافت مشاوره و یا تعیین سطح فرم زیر را تکمیل نمایید:

درخواست مشاوره یا تعیین سطح

سوال خود را در این قسمت مطرح کنید:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 پاسخ
 1. رها
  رها says:

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما استاد ارجمند
  میخواستم راجع به چگونگی شمارش و محاسبه تعداد کلمات کاربردي در نوشتن رايتينگ بپرسم .
  با تشکر

  پاسخ دادن