برنامه روزانه برای تقویت Speaking

آخرین به روز رسانی: ۱۷ آبان ۱۳۹۷ 344 بار نمایش بدون دیدگاه

ielts speaking

مهارت اسپیکینگ جزو مهارت هایی است که دو فاکتورِ مداومت و استمرار برای بهبود آن لازم و ضروری هستند. بسیاری از زبان آموزان در کلاس های آیلتس از کم بودن زمان کلاس برای تمرین بیشتر Speaking  گله مند هستند و همیشه اظهار میکنند که سه مهارت دیگر وقت را برای اسپیکینگ تنگ میکند. حال می خواهیم با یک برنامه روزانه، تمرینِ مستمر را در دستور کار قرار دهیم تا بتوانیم در مهارت اسپیکینگ هم پیشرفت کنیم.

ابتدا باید از منابع درست شروع کنید و نمونه آزمون های گذشته را که در قالب کتابها و یا در برخی وبسایت ها  قرار دارند استخراج کرده و شروع به خواندن کنید.

در طول روز بین ۳ تا ۵ موضوع اخیر را انتخاب کنید وشبیه شرایط آزمون شروع به تمرین آنها کنید. به اینصورت که بین ۱تا ۲ دقیقه به خودتان زمان دهید و یادداشت برداری کنید. سپس به مدت حداقل ۲ دقیقه صحبت کنید.speaking-8

صدایتان را ضبط کنید و بعد از اتمام کار آنرا گوش داده و ایرادات خودتان را یادداشت کنید. اینکار به شما کمک میکند تا به غلطهای رایج خودتان پی ببرید و با کمک استاد شروع به برطرف کردن آنها کنید.

آشنایی با موضوعات رایج و یادگیری لغات مرتبط با آنها، دیگر تمرینی است که میتوانید بصورت روزانه انجام دهید. لغات و کالوکیشن ها را در یک دفترچه بصورت تفکیکی و موضوعی یادداشت کنید و در تمرینات روزانه خود سعی کنید از آنها استفاده کنید. حتی اگراز روی برگه یادداشت تان هم بخوانید و لغات را بکار ببرید ایرادی ندارد، مطمئن باشید پس از مدتی ملکه ذهنتان خواهند شد.

این تمرینات ساده که وقت بسیار کمی هم از شما میگیرند زمانی نتیجه بخش خواهند بود که شما در انجام آنها ممارست به خرج بدهید.


برچسب ها: -

ارتباط با ما

شماره تماس: (ساعات پاسخگویی از ۱۰ صبح تا ۵ بعد از ظهر)
۸۸۸۸۳۶۵۳ - ۸۶۰۸۶۵۸۰ - ۸۶۰۸۶۷۲۴
"ملاقات و مشاوره حضوری فقط با تعیین وقت قبلی امکان پذیر است"


در صورت تمایل برای بررسی شرایط خود می توانید فرم مشاوره را تکمیل نمایید


همچنین می توانید در پایین همین صفحه سوالات خود را از مشاور بپرسید.


شاید این مطالب هم برایتان جالب باشد:


نظرات و سوالات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *