بورسیه تحصیلی چین و برونئی

آخرین به روز رسانی: ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ 294 بار نمایش بدون دیدگاه

بورسیه تحصیلی چین و برونئی

بورسیه تحصیلی چین و برونئی

بورسیه برونئی

دولت های چین و برونئی تعدادی بورسیه در مقطع تحصیلات تکمیلی و رشته تحصیلی مهندسی هسته ای ارائه می دهند و علاقمندان می توانند برای ثبت نام به آدرس های اینترنتی ارائه شده در این مطلب مراجعه کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، دولت برونئی با اعطای تعدادی بورسیه در مقاطع تحصیلات تکمیلی در رشته های تحصیلی مختلف برای سال تحصیلی ۲۰۱۸-۲۰۱۷ موافقت کرده است. بر همین اساس و بنا به سیاست‌ های اعطایی بورس علاقمندان می توانند با مراجعه به آدرس زیر  نسبت به دریافت فرم‌ها، نحوه پذیرش و کسب اطلاعات بیشتر اقدام کنند:

بورسیه تحصیلی برونئی

همچنین برای استعلام اعتبار دانشگاه‌های مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می توانید به وبسایت رسمی grad.saorg.ir مراجعه کنید.

علاقمندان پس از ثبت نام در سامانه فوق الذکر، ضروریست فرم شماره ۱ اطلاعات متقاضیان بورس دول (پیوست فرم ۱) را پس از تکمیل به دبیرخانه بورس «دول خارجی» اداره کل بورس و اعزام دانشجویان به آدرس پست الکترونیکی (bdiri@saorg.ir) تا پایان وقت اداری ۲۱ اسفند ۹۵ برابر با ۱۳ مارچ ۲۰۱۷ ارسال کنند.

بورسیه چین

همچنین بنیاد بورس دولت چین نیز با اعطای تعدادی بورسیه در مقاطع تحصیلات تکمیلی در رشته تحصیلی  مهندسی هسته ای برای سال تحصیلی ۲۰۱۸-۲۰۱۷ موافقت کرده است.

بر همین اساس و بنا به سیاست های اعطایی «بورس دول» علاقمندان می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی زیر مراجعه و نسبت به کسب اطلاعات ثبت نام اقدام نمایند:

بورسیه بنیاد بورس دولت چین

پس از ثبت نام در سامانه فوق الذکر، ضروریست متقاضیان فرم شماره ۱ اطلاعات متقاضیان بورس دول (پیوست فرم ۱) را پس از تکمیل به دبیرخانه بورس دول اداره کل بورس و اعزام دانشجویان به آدرس پست الکترونیکی (bdiri@saorg.ir)  تا پایان وقت اداری ۱۰ فروردین ۹۶ برابر با ۳۰ مارچ ۲۰۱۷ ارسال کنند.

پس از پایان مهلت مقرر به هیچ گونه درخواستی ترتیب اثر داده نخواهد شد. این ثبت نام به منزله ثبت نام اولیه است و ارزیابی و تایید نهایی پذیرش متعاقباً اعلام خواهد شد.

توجه: در مورد این بورسیه ها، خدمات تحصیلی و مشاوره از طرف موسسه ارائه نمی شود بنابراین توصیه میکنیم متقاضیان عزیز برای کسب اطلاعات تکمیلی به وبسایت های معرفی شده در بالا مراجعه کنند و مراحل ثبت نام را شخصاً انجام دهند.ارتباط با ما

شماره تماس: (ساعات پاسخگویی از ۱۰ صبح تا ۵ بعد از ظهر)
۸۸۸۸۳۶۵۳ - ۸۶۰۸۶۵۸۰ - ۸۶۰۸۶۷۲۴
"ملاقات و مشاوره حضوری فقط با تعیین وقت قبلی امکان پذیر است"


در صورت تمایل برای بررسی شرایط خود می توانید فرم مشاوره را تکمیل نمایید


همچنین می توانید در پایین همین صفحه سوالات خود را از مشاور بپرسید.


شاید این مطالب هم برایتان جالب باشد:


نظرات و سوالات کاربران