درباره کانادا

۳۱ خرداد ۱۳۹۴ 62 بار نمایش بدون دیدگاه

درباره کانادا

کشور کانادا در شمال آمریکای شمالی واقع شده و شامل ۱۰ استان و ۳ ناحیه می شود. جمعیت این کشور در حال حاضر بالغ بر ۳۶ میلیون نفر می باشد و با مساحت ۱۰ میلیون کیلومتر مربع دومین کشور پهناور دنیا به شمار می رود، همچنین مرز کانادا و آمریکا طولانی ترین مرز زمینی در جهان است. کانادا دارای سیستم پادشاهی ( ملکه انگلستان به عنوان رییس کشور ) که تشریفاتی می باشد و دموکراسی پارلمانی فدرال که اداره کشور را بر عهده دارند و شامل فرماندار کل و دو مجلس عوام و سنا می شود.

» مطلب مرتبط: تحصیل در کانادا

درباره کانادا

اگر شما برای برنامه تحصیلات بین المللی خود، تحصیل در کانادا را انتخاب کرده اید این موقعیت را خواهید داشت که تنوع فرهنگی بسیار در کنار لذت بردن از طبیعت بی بدیل این کشور را تجربه کنید. از پیست های اسکی در  British Columbia تا مناطق سبز استان مانیتوبا و شهرهای زیبایی چون تورنتو، مونترال، ونکوور و کبک با محیط دوستانه و چند ملیتی، تنها قسمتی از مناطق دیدنی کانادا می باشند. به صورت کلی کانادا به دلیل طبیعت بی نظیرش در دنیا شناخته شده است و کشورهای معدودی وجود دارند که از لحاظ تعداد جنگل، دریاچه و کوهستان به این کشور شباهت داشته باشند. همچنین کانادا با پذیرش حجم زیاد مهاجران در سالهای اخیر به محیطی چند ملیتی تبدیل شده است و زبان رسمی این کشور انگلیسی و فرانسوی می باشد که به صورت همزمان در ادارات و اسناد رسمی به کار برده می شود.

از نظر تحصیلی کانادا جایگاه مناسبی در تحصیلات بین المللی داراست و تحصیل در کانادا در سال ۲۰۱۲ به عنوان هفتمین مقصد محبوب دانشجویان بین المللی شناخته شد و در حال حاضر ۱۳۰۰۰۰ دانشجوی بین المللی در حال تحصیل در کانادا می باشند. استانهای انتاریو، بریتیش کلمبیا و کبک با در برگرفتن دانشگاه های معتبر جهانی جزو مقاصد دانشجویان بین المللی در این کشور به شمار می روند.ارتباط با ما

شماره تماس: (ساعات پاسخگویی از ۱۰ صبح تا ۵ بعد از ظهر)
۸۸۸۸۳۶۵۳ - ۸۶۰۸۶۵۸۰ - ۸۶۰۸۶۷۲۴
"ملاقات و مشاوره حضوری فقط با تعیین وقت قبلی امکان پذیر است"


در صورت تمایل برای بررسی شرایط خود می توانید فرم مشاوره را تکمیل نمایید


همچنین می توانید در پایین همین صفحه سوالات خود را از مشاور بپرسید.


شاید این مطالب هم برایتان جالب باشد:


نظرات و سوالات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *