هزینه تحصیل در چین

آخرین به روز رسانی: ۱۷ آبان ۱۳۹۷ 1,506 بار نمایش بدون دیدگاه

هزینه-تحصیل-در-چین

هزینه تحصیل در چین ، کشوری که دارای اقتصاد روبرشد فوق سریع است به مانند قبل خیلی ارزان و ناچیز نیست. اما آنچه حائز اهمیت است شهریه پایین دانشگاه های چین است که به طور متوسط به سالانه ۲،۰۰۰ الی ۳،۰۰۰ هزار دلار در شهرهایی چون پکن می رسد. بعنوان مثال هزینه زندگی در شهر شانگهای چین، گرانترین شهر این کشور تقریبا نصف هزینه زندگی در شهری همچون نیویورک امریکا می باشد. (منبع: Numbeo.com) همچنین به علت برنامه دولت چین به منظور توسعه آموزشی  برای تحصیل در چین بورسیه های تحصیلی فراوان وجود دارد که متقاضیان بین المللی می توانند در صورت واجد شرایط بودن برای اخذ بورسیه اقدام نمایند.

» مطلب مرتبط: تحصیل در چین

میانگین هزینه زندگی در چین برای دانشجویانهزینه زندگی در چین

با توجه به افزایش قیمیت ها در چین هزینه زندگی در چین نسبتا پایین است. اکثر دانشگاه های چین برای دانشجویان تازه وارد خوابگاه فراهم می کنند با در نظر گرفتن هزینه اسکان در حدود ۲۰۰ الی ۳۰۰ دلار در ماه (بسته به شهر محل اقامت) ، هزینه خورد و خوراک ۱۰۰ تا ۲۰۰ دلار در ماه، هزینه ناچیزی برای حمل و نقل درون شهری و همچنین هزینه های جانبی و شخصی می توانید با نزدیک به ۵۰۰ الی ۷۰۰دلار در ماه زندگی دانشجویی خود را به خوبی مدیریت کنید.

اگر چه قیمت ها در چین رو به افزایش  است، اما کماکان هزینه تحصیل در چین در مقایسه با دیگر کشور های پیشرفته مناسب تر  است. شما از اقتصادی بودن شرایط زندگی در چین و قدرت خرید  خود شگفت زده خواهید شد. هزینه های زندگی و هزینه  تحصیل در چین در مقایسه با دیگر کشور های توسعه یافته نسبتاٌ پایین است.

در نهایت تمامی مخارج لیست شده در بالا بسته به نوع زندگی و سبک خرج کردن شما دارد و ممکن است کمتر و یا بیشتر شود.


برچسب ها: -

ارتباط با ما

شماره تماس: (ساعات پاسخگویی از ۱۰ صبح تا ۵ بعد از ظهر)
۸۸۸۸۳۶۵۳ - ۸۶۰۸۶۵۸۰ - ۸۶۰۸۶۷۲۴
"ملاقات و مشاوره حضوری فقط با تعیین وقت قبلی امکان پذیر است"


در صورت تمایل برای بررسی شرایط خود می توانید فرم مشاوره را تکمیل نمایید


همچنین می توانید در پایین همین صفحه سوالات خود را از مشاور بپرسید.


شاید این مطالب هم برایتان جالب باشد:


نظرات و سوالات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *