امیدار بلاگ

امیدار بلاگ

هدف ما از راه اندازی وبسایت راهنمای تحصیلی امیدار  فراهم کردن امکان اطلاع رسانی دقیق و جامع درباره تحصیلات بین المللی و همچنین بررسی و مقایسه شرایط تحصیل در کشورهای مختلف برای انتخاب هرچه بهتر متقاضیان می باشد.

همچنین در امیدار بلاگ سعی خواهیم نمود با ارائه اطلاعات تکمیلی متنوع و اخبار به روز درباره تحصیلات بین المللی منبع قابل اعتمادی برای متقاضیان تحصیل در خارج از کشور باشیم و در موفقیت دانشجویان عزیز سهمی کوچک داشته باشیم.

با ما همراه باشید …

اخذ پذیرش و بورسیه

پس از انتخاب کشور و رشته تحصیلی دلخواه می توانید به صورت همزمان از چندین دانشگاه درخواست صدور پذیرش نمایید و در صورت دریافت چندین پذیرش از دانشگاه های مختلف، با تحقیق درباره شرایط تحصیلی دانشگاه و محل زندگی بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

در هنگام بررسی شرایط دانشگاه ها بهتر است موارد زیر را در نظر بگیرید:

  •  رتبه دانشگاه
  • سطح علمی اساتید
  • تنوع جامعه دانشجویی
  • هزینه های اصلی و جانبی
  • موقعیت دانشگاه نسبت به محل احتمالی سکونت خود

اخذ ویزای تحصیلی

اخذ ویزای تحصیلی بسته به هر کشور و شرایط دانشجو متفاوت است و از طرفی مرحله حساسی برای دانشجو یان محسوب می شود. ما در این قسمت سعی بر این داریم که با اطلاع رسانی و دادن راهنمایی های کلیدی به متقاضیان هر چه بیشتر آنها را در این مسیر یاری دهیم.

مدیریت مدارک

مدیریت صحیح و بهیه در زمینه تهیه و جمع آوری مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش و بورسیه از جمله نکات پر اهمیت در مسیر تحصیلات بین المللی است. مدارک بروز، صحیح و در چارچوب های خواسته شده میتواند متقاضیان را در ، فرآیند پذیرش و افزایش درصد موفقیت و همچنین زمان کوتاه کمک کند. در این قسمت چگونگی جمع آوری ، فرمت ها لازم مدارک ، و نیز نکات و ضرورت های مورد نیاز را برای شما رونمایی میکنیم.

آخرین مطالب منتشر شده

نویسندگان

بهزاد عیان پور

بهزاد عیان پور

مدیر سایت

بعد از 9 سال خارج از کشور مثلاٌ درس خوندن که برگشتم ایران، تازه فهمیدم هر چی هست همین جاست. به قول معروف "این گوی این میدان". الان تو این مرحله از تجربه خودمون و دوستامون تو کشور های میخوایم استفاده کنیم که بقیه جوونا برای برنامه تحصیلات خارجی شون با چشم باز تصمیم بگیرن.فیتنس، گردش، کافه . دوره همی با رفیقام از علایقمه. تو فارسی حرف زدن و نوشتن هم سوتی و قلط زیاد دارم. اگه جایی دیدن ، خودتون ببخشید دیگه. . .

منصور سرحانی

منصور سرحانی

ترجمه و تولید محتوا

من با دیپلم تجربی، لیسانس زبان انگلیسی و MBA راستش اصلا فکر نمیکردم یه روزی وارد این کار بشم ولی از وقتی که وارد دنیای بازاریابی آنلاین، تولید وترجمه محتوا و البته طراحی وبسایت شدم فهمیدم که این کار دومین تفریح مورد علاقه برای من که همیشه پشت کامپیوترم میتونه باشه .
هنوز بازیهای آنلاین در جایگاه اول قرار داره :)

شهاب قربانی

شهاب قربانی

تولید محتوا

زمانی قرار بود روزنامه نگار شوم. نشدم. حالا به جای اینکه ریکوردر را بگیرم جلوی دهان مسی و کریس رونالدو تا بگویند توپ های آنها گل شد و توپ های ما نشد؛ به جای نوشتن درباره باشگاههای بارسلون و (رئال) مادرید؛ درباره دانشگاههای بارسلون و مادرید می نویسم. خیلی هم فرقی ندارند؛ بخصوص اینکه حالا در برخی نقاط دنیا، باشگاه ها دانشگاه دارند و دانشگاهها باشگاه. هر دویشان هم که فرهنگی هستند.