مهاجرت به کانادا

۳۱ شهریور ۱۳۹۴ 447 بار نمایش بدون دیدگاه

مهاجرت به کانادا

کشور کانادا با مساحت ۹ میلیون کیلومتر مربع دومین کشور پهناور دنیا محسوب می شود در عین حال دارای جمعیت ۳۵ میلیون نفری می باشد. پایتخت این کشور شهر اتاوا می باشد و از جمله شهرهای مهم کانادا می توان از ونکوور، مونترال و تورنتو نام برد. کانادا با طبیعت چشم نواز خود یکی از زیباترین کشورهای دنیا می باشد. همچنین با توجه به آمار بالای مهاجرت به کانادا در سالیان اخیر این کشور در حال حاضر دارای محیط چند ملیتی با فرهنگ های مختلف می باشد که این امر کانادا را به یکی از ایده آل ترین مقاصد مهاجرتی در سرتاسر دنیا تبدیل کرده است. اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید باید بدانید دلایل زیادی برای اطمینان بیشتر به تصمیم تان وجود دارد که در اینجا به تعدادی از آنها اشاره می کنیم:

  • کیفیت بالای استانداردهای زندگی
  • آمار پایین وقوع جرم و تخلف
  • امکان برخورداری از آموزش رایگان در تمامی مقاطع
  • بیمه درمانی فراگیر
  • اقتصاد پویا و با ثبات
  • آزادی تجارت و تسهیلات برای کارآفرینی
» مطلب مرتبط: مهاجرت به کانادا از طریق تخصص

برای مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دائم باید از انواع شیوه های موجود برای مهاجرت به کانادا اقدام نمایید که عبارتند از :

مهاجرت به کانادا از طریق تخصص

به عنوان یک فرد متخصص راههای مختلفی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد به این صورت که شما می توانید یا از طریق برنامه تخصص فدرال اقدام کنید و یا اگر ایالت خاصی را در نظر داشته باشید می توانید مستقیماً برای همان ایالت اقدام کنید. انواع برنامه های مهاجرت از طریق تخصص عبارتند از:

شرایط متقاضی با توجه به معیارهای نیروی متخصص فدرال با استفاده از سیستم امتیاز دهی مورد ارزیابی قرار می گیرد و بر اساس آن میزان درصد قبولی متقاضی برای دریافت اقامت کانادا تعیین میگردد. شرایط ایده آل برای متقاضیان شامل مهارت و تجربه کافی در زمینه کاری مشخص می باشد که توسط دولت کانادا به عنوان مشاغل مورد نیاز معرفی می شود. در سیستم انتخاب متقاضی افرادی که دارای اجازه کار معتبر از کانادا باشند دارای اولویت هستند.

تحت قوانین نیروی متخصص کبک و اسپانسرشیپ ایالتی، متقاضیان بر اساس توانایی برای استقرار اقتصادی در کانادا بر طبق برنامه های مهاجرتی و سیستم امتیاز دهی می توانند اقامت دائم در کانادا را دریافت کنند. قوانین و شرایط برنامه نیروی متخصص ایالت کبک برای افراد دارای تخصص و سرمایه توسط دولت ایالت کبک تعیین و اجرا می گردد.

مهاجرت از طریق خویشاوندی

تحت قوانین فدرال، اقامت از طریق خویشاوندی برای افراد خانوانده و یا بستگان  شهروندان کانادایی و یا افراد دارای اقامت دائم که خارج از خاک کانادا هستند صادر می گردد. افراد خانواده و بستگان شامل همسر، شریک زندگی قانونی بالای ۱۶ سال، فرزند مجرد زیر ۲۲ سال، والدین یا پدربزرگ و مادربزرگ، برادر، خواهر، برادر زاده و خواهر زاده، نوه بی سرپرست و یا در صورتی که فرد اسپانسر ( شهروند کانادایی ) هیچ یک از افراد ذکر شده را نداشته باشد می تواند برای هر یک از بستگان مجرد و زیر ۱۸ سال خود درخواست ویزا نماید.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

همچنین برنامه های مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری به سه دسته تقسیم می شود:

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری بر اساس امتیاز دهی می باشد و متقاضیانی که توانایی سرمایه گذاری خود را در کانادا با استفاده از تجارت، مهارت مدیریتی و یا سرمایه شخصی یک میلیون و ششصد هزار دلار به اثبات برسانند، اقامت کانادا را دریافت خواهند کرد. شرایط سرمایه گذاری در کانادا شامل تعهد متقاضی برای سرمایه گذاری هشتصد هزار دلاری به صورت ۵ ساله غیر قابل بازگشت و بدون سود در زمینه های تایید شده از سوی دولت کانادا می باشد.

مهاجرت به کانادا برای کارآفرینی

مهاجرت از طریق کارآفرینی نیز دارای سیستم امتیاز دهی می باشد و متقاضی در صورت اثبات تمکن مالی بر پایه سابقه تجاری و یا سرمایه شخصی برای زندگی در کانادا، اقامت دائم دریافت خواهد کرد. شرایط کارآفرینی در کانادا شامل تعهد متقاضی برای سرمایه گذاری و مشارکت به صورت فعال در مدیریت یک واحد تجاری مستقر در کانادا می باشد که به بهبود اقتصاد و ایجاد اشتغال کمک نماید.

مهاجرت به کانادا برای خود اشتغالی

مهاجرت از طریق خود اشتغالی نیز مانند دیگر انواع مهاجرت به کانادا دارای سیستم امتیازدهی می باشد و متقاضیان با سابقه مرتبط کاری و تمایل و توانایی برای ایجاد اشتغال شخصی و مشارکت در زمینه های فرهنگی، هنری و ورزشی در کانادا و یا ایجاد اشتغال از طریق خرید و اداره یک مزرعه شرایط دریافت اقامت دائم کانادا را احراز خواهند نمود.ارتباط با ما

شماره تماس: (ساعات پاسخگویی از ۱۰ صبح تا ۵ بعد از ظهر)
۸۸۸۸۳۶۵۳ - ۸۶۰۸۶۵۸۰ - ۸۶۰۸۶۷۲۴
"ملاقات و مشاوره حضوری فقط با تعیین وقت قبلی امکان پذیر است"


در صورت تمایل برای بررسی شرایط خود می توانید فرم مشاوره را تکمیل نمایید


همچنین می توانید در پایین همین صفحه سوالات خود را از مشاور بپرسید.


شاید این مطالب هم برایتان جالب باشد:


نظرات و سوالات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *