مهاجرت به آمریکا از طریق EB3

۰۳ مهر ۱۳۹۴ 139 بار نمایش بدون دیدگاه

مهاجرت به آمریکا از طریق EB3

یکی از رایج ترین و در عین حال ساده ترین راه های مهاجرت به آمریکا ، مهاجرت از طریق EB3 می باشد. ویزای EB3 برای کارگران غیر متخصص صادر می شود که پیشنهاد کاری از کارفرمایان آمریکایی داشته باشند و این پیشنهاد کاری باید مورد تایید سازمان مهاجرت و همچنین وزارت کار در آمریکا باشد. شرکت های بزرگ در آمریکا برای تامین نیروی غیر متخصص خود برای انجام کارهای ساده سالانه تا تعداد مشخصی از متقاضیان خارجی را جذب می کنند و افرادی که برای مهاجرت به آمریکا از طریق EB3 اقدام می کنند در بدو ورود به آمریکا گرین کارت دریافت کرده و اقامت غیر مشروط در آمریکا خواهند داشت. این نوع ویزا همچنین شامل افراد خانواده و فرزندان زیر ۲۱ سال فرد متقاضی نیز می شود.

» مطلب مرتبط: مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری

برای مهاجرت به آمریکا از طریق EB3 نیاز به ارائه مدرک تحصیلی بالا و مدرک زبان نمی باشد. همچنین متقاضیان بدون هیچ سرمایه گذاری کلان و در واقع فقط با خرید پیشنهاد کار می توانند برای اخذ ویزای EB3 اقدام نمایند. پروسه اخذ این نوع ویزا تا ۲ سال به طول می انجامد و پس از ورود متقاضی به آمریکا بر طبق تعهد فرد باید به مدت یک سال برای شرکتی که از آن پیشنهاد کاری دریافت کرده است مشغول به کار شود و پس از پایان یک سال می تواند از آن شغل بیرون آمده و در هر نقطه از آمریکا که تمایل دارد زندگی کند و بدون محدودیت به دنبال شغل دلخواه خود متناسب با تحصیلات و سابقه کاری خود باشد و یا تجارت شخصی خود را راه اندازی کند. لازم به ذکر است تعهد یک ساله اشتغال فقط مربوط به متقاضی شده و شامل اعضای خانواده فرد نمی باشد.

مراحل اقدام برای مهاجرت به آمریکا از طریق EB3 به این صورت می باشد که متقاضی ابتدا در وزارت کار تشکیل پرونده داده و مجوز کار و شماره پرونده خود را دریافت می کند که این شماره از طریق سایت وزارت کار قابل پیگیری می باشد سپس پرونده متقاضی به وزارت خارجه آمریکا ارسال میشود و برای متقاضی وقت مصاحبه و دریافت ویزا تعیین می گردد.

از مزایای مهاجرت به آمریکا از طریق EB3 می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • عدم نیاز به مدرک زبان
  • عدم نیاز به مدرک تحصیلی
  • محدودیت سنی تا ۵۰ سال
  • عدم نیاز به سابقه کار مرتبط
  • امکان مشغول به کار شدن پس از ورود به آمریکا
  • ساده ترین راه برای اخذ گرین کارتارتباط با ما

شماره تماس: (ساعات پاسخگویی از ۱۰ صبح تا ۵ بعد از ظهر)
۸۸۸۸۳۶۵۳ - ۸۶۰۸۶۵۸۰ - ۸۶۰۸۶۷۲۴
"ملاقات و مشاوره حضوری فقط با تعیین وقت قبلی امکان پذیر است"


در صورت تمایل برای بررسی شرایط خود می توانید فرم مشاوره را تکمیل نمایید


همچنین می توانید در پایین همین صفحه سوالات خود را از مشاور بپرسید.


شاید این مطالب هم برایتان جالب باشد:


نظرات و سوالات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *