به منظور اجرای فاصله‌گذاری اجتماعی و جلوگیری از گسترش کرونا، گروه امیدار مشاوره‌های غیرحضوری (تلفنی و آنلاین) خود را با تخفیف ۵۰ درصدی ارائه می‌کند.

بورسیه تحصیلی ایرلند – MBA

آخرین به روز رسانی: 17 آبان 1397 1,989 بدون دیدگاه

بورسیه تحصیلی ایرلند

این بورسیه توسط دانشگاه دوبلین (The UCD Michael Smurfit Graduate Business School) به دانشجویان ممتاز بین المللی از سرتاسر جهان برای سال تحصیلی 2019 – 2018 برای تحصیل در رشته MBA ارائه می شود.

» مطلب مرتبط: تحصیل در ایرلند

مقطع

کارشناسی ارشد

رشته

این بورسیه در رشته MBA ارائه میشود.

موارد تحت پوشش بورسیه دانشگاه دوبلین

این بورسیه شامل پوشش 100% شهریه تحصیلی می شود و دریافت کنندگان این بورسیه دوره MBA را به صورت رایگان به اتمام خواهند رساند.

شرایط مورد نیاز برای دریافت بورسیه دانشگاه دوبلین

متقاضیان بین المللی باید دارای شرایط زیر باشند:

  • تابعیت یکی از کشورهای اروپا (به غیر از ایرلند)، آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی و مرکزی، آفریقا، چین، استرالیا و خاورمیانه
  • مدرک کارشناسی از دانشگاههای معتبر
  • تسلط به زبان انگلیسی (مدرک آیلتس آکادمیک با نمره 6.5 به بالا)
  • نمره 650 یا بالاتر GMAT

چگونگی درخواست برای بورسیه دانشگاه دوبلین

برای دریافت این بورسیه روند و یا فرم درخواست خاصی وجود ندارد و تمام متقاضیانی که دارای شرایط ذکر شده در بالا باشند و برای پذیرش در رشته MBA در (The UCD Michael Smurfit Graduate Business School) اقدام کنند و موفق به پذیرش غیر مشروط شوند به صورت خودکار وارد لیست دریافت کنندگان بورسیه می شوند و کمیته مربوطه در دانشکده با توجه به سوابق و شرایط تحصیلی دانشجویان، دریافت کنندگان بورسیه را تعیین می کند.

» مطلب مرتبط: لینک ثبت نام آنلاین

توجه: در مورد این بورسیه ها، خدمات تحصیلی و مشاوره از طرف موسسه ارائه نمی شود بنابراین توصیه میکنیم متقاضیان عزیز برای کسب اطلاعات تکمیلی به لینک زیر مراجعه کنند و مراحل ثبت نام را شخصاً انجام دهند.

» مطلب مرتبط: لینک بورسیه دانشگاه دوبلین

آخرین مهلت ثبت نام

متقاضیان دریافت بورسیه تحصیلی دانشگاه دوبلین تا 27 آوریل 2018 فرصت دارند تا نسبت به ثبت نام آنلاین و درخواست برای بورسیه اقدام نمایند.

تماس با ما

شماره تماس: (ساعات پاسخگویی از ۱۰ صبح تا ۵ بعد از ظهر):
۰۲۱-۸۸۶۱۹۳۱۰     ۰۲۱-۸۸۶۱۹۳۷۷     ۰۲۱-۸۸۰۳۷۸۶۳
"مشاوره حضوری فقط با تعیین وقت قبلی امکان پذیر است"

در صورت تمایل برای بررسی شرایط خود می توانید فرم مشاوره را تکمیل نمایید