بورسیه تحصیلی سوئیس – کارشناسی ارشد

آخرین به روز رسانی: ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ 1,425 بدون دیدگاه

بورسیه تحصیلی سوئیس – کارشناسی ارشد

بورسیه تحصیلی سوئیس

این بورسیه تحصیلی در کشور سوئیس توسط دانشگاه ETH در زوریخ به متقاضیان ممتاز و مستعد بین المللی برای تحصیل در مقطع ارشد در این دانشگاه در سال ۲۰۱۷ ارائه می شود. این بورسیه شامل دو نوع Excellence Scholarship & Opportunity Programme – ESOP و  Master scholarship Programme MSP می باشد.

مقطع

کارشناسی ارشد

رشته

این بورسیه برای تمام رشته های ارائه شده در دانشگاه ETH قابل ارائه می باشد.

مشاهده لیست رشته های دانشگاه ETH

موارد تحت پوشش بورسیه تحصیلی سوئیس

بورسیه The Excellence Scholarship شامل دریافت کمک هزینه زندگی معادل ماهیانه ۱۱۰۰۰ کرون سوئیس و همچنین پوشش کامل شهریه تحصیلی در طول دوره کارشناسی ارشد می شود.

بورسیه The Master Scholarship شامل دریافت کمک هزینه زندگی معادل ماهیانه ۶۰۰۰ کرون سوئیس و تخفیف در شهریه تحصیلی می باشد. همچنین دپارتمان مربوطه ممکن است مبلغی معادل ترمی ۱۵۰۰ تا ۳۰۰۰ کرون سوئیس یا موقعیت شغلی (دستیار آموزش) برای متقاضیان اختصاص دهد.

شرایط مورد نیاز برای دریافت بورسیه تحصیلی سوئیس

متقاضیان دریافت این بورسیه باید فارغ التحصیل یکی از دانشگاههای معتبر بوده و همچنین جزو ۱۰% برتر دانشجویان در رشته تحصیلی خود در دانشگاه محل تحصیل در مقطع کارشناسی باشند (ارائه مدرکی مبنی بر تایید آن صادره از دانشگاه محل تحصیل الزامی است).

مدارک مورد نیاز برای دریافت بورسیه تحصیلی دانشگاه ETH عبارتند از:

چگونگی درخواست برای بورسیه تحصیلی سوئیس

متقاضیان در ابتدا باید برای دریافت پذیرش از دانشگاه ETH اقدام نمایند و همزمان مدارک خود را برای درخواست بورسیه برای دانشگاه ارسال کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه اخذ پذیرش به لینک زیر مراجعه فرمایید:

اخذ پذیرش از دانشگاه ETH

متقاضیان دریافت این بورسیه باید مدارک ذکر شده در بالا را به همراه فرم تکمیل شده درخواست بورسیه از طریق پست برای اداره امور مالی دانشگاه ETH ارسال نمایند. توجه داشته باشید مدارک شما باید تا تاریخ ۱۵ دسامبر ۲۰۱۶ به اداره مربوطه رسیده باشد. آدرس دانشگاه ETH:

ETH Zurich

Financial Aid Office

Rämistrasse 101

۸۰۹۲ Zurich

Switzerland

توجه: در مورد این بورسیه، خدمات تحصیلی و مشاوره از طرف موسسه ارائه نمی شود بنابراین توصیه میکنیم متقاضیان عزیز برای کسب اطلاعات تکمیلی به لینک پایین مراجعه کنند و مراحل ثبت نام را شخصاً انجام دهند.

لینک بورسیه تحصیلی دانشگاه ETH

آخرین مهلت ثبت نام

متقاضیان دریافت بورسیه تحصیلی سوئیس در دانشگاه ETH تا تاریخ ۱۵ دسامبر ۲۰۱۶ فرصت دارند.

تماس با ما

شماره تماس: (ساعات پاسخگویی از ۱۰ صبح تا ۵ بعد از ظهر):
۰۲۱-۸۸۶۱۹۳۱۰     ۰۲۱-۸۸۶۱۹۳۷۷     ۰۲۱-۸۸۰۳۷۸۶۳
"مشاوره حضوری فقط با تعیین وقت قبلی امکان پذیر است"

در صورت تمایل برای بررسی شرایط خود می توانید فرم مشاوره را تکمیل نمایید


شاید این مطالب هم برایتان جالب باشد:


نظرات و سوالات کاربران