بورسیه دانشگاه مدیریت سنگاپور در مقطع کارشناسی

آخرین به روز رسانی: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ 84 بدون دیدگاه

دانشگاه مدیریت سنگاپور (Singapore Management University) به دانشجویان مقطع کارشناسی و برای سال تحصیلی ۲۰۲۰ بورسیه می دهد. بورس دانشگاه مدیریت سنگاپور می تواند یک کمک هزینه تحصیلی قابل توجه باشد که امکان تحصیل در یک دانشگاه معتبر را فراهم می آورد.

معرفی دانشگاه مدیریت سنگاپور

Singapore Management University یا SMU یکی از ۳ دانشگاه سنگاپوری حاضر در رده بندی QS است که با کسب رتبه ۴۷۷ این رنکینگ، در میان ۵۰۰ دانشگاه برتر دنیا جای گرفته است. این دانشگاه چهل و یکمین دانشگاه برتر دنیا برای تحصیل در رشته مطالعات مدیریت و تجارت شناخته شده و برای تحصیل در رشته حسابداری و امور مالی هم جایگاهی در بازه ۱۰۰-۵۱ به دست آورده است. این آمار و ارقام و عنوان دانشگاه نشان می دهد SMU یک انتخاب جذاب برای علاقمندان به رشته هایی مثل مدیریت و بیزینس است.

» مطلب مرتبط: تحصیل در سنگاپور (هر آنچه باید بدانید)

ذانشگاه مدیریت سنگاپور در سال ۲۰۰۰ تأسیس شده و با وجود قدمت بسیار کم توانسته اعتبار و شهرت زیادی به دست آورد. این دانشگاه از ۶ مدرسه / دانشکده تشکیل شده که عبارتند از: مدرسه حسابداری، مدرسه تجارت لی کنگ چیان، مدرسه اقتصاد، مدرسه سیستم های اطلاعاتی، مدرسه حقوق و مدرسه علوم اجتماعی. ۸۸۰۳ دانشجو در حال حاضر مشغول تحصیل در Singapore Management University هستند که ۲۰۲۳ نفر آنها دانشجوی بین المللی هستند.

بورسیه دانشگاه مدیریت سنگاپور در مقطع کارشناسی برای سال ۲۰۲۰

Ng Kai Wa Scholarship عنوان بورسی است که دانشگاه مدیریت سنگاپور (SMU) از سال ۲۰۰۷ و به دانشجویان مقطع کارشناسی رشته سیستم های اطلاعاتی / Information Systems اعطا می کند. این بورسیه در واقع از سوی  Ng Kai Wa پرداخت می شود که بنیانگذار، رئیس و مدیرعامل InnoMedia Pte Ltd (سنگاپور) است و با دانشکده سیستم های اطلاعاتی دانشگاه مدیریت سنگاپور همکاری نزدیکی دارد.

امتیازات بورسیه

دریافت کننده بورسیه Ng Kai Wa، بسته به شرایطی که دارد؛ بین ۵۰۰۰ تا ۷۵۰۰ دلار در سال کمک هزینه تحصیلی دریافت می کند و این پرداخت می تواند تا ۴ سال صورت گیرد که این موضوع هم به شرایط دانشجو بستگی دارد.

شرایط لازم برای دریافت بورسیه

محدودیت ملیت برای دریافت این بورسیه وجود ندارد و شهروندان همه کشورها ازجمله خود سنگاپور می توانند برای دریافت آن اقدام کنند.

متقاضیان دریافت بورسیه دانشگاه مدیریت سنگاپور باید نیاز خود به دریافت این کمک هزینه را با ارائه مدارک مالی اثبات کنند.

ترکیبی متعادل از یک رزومه تحصیلی خوب و فعالیت های غیرآکادمیک از دیگر موارد مورد نیاز برای دریافت این بورسیه است.

چگونگی اپلای برای دریافت بورسیه

برای دریافت این بورسیه باید از دانشگاه مدیریت سنگاپور برای دوره کارشناسی رشته سیستم های اطلاعاتی پذیرش بگیرید و سپس برای دریافت بورسیه اقدام کنید. به منظور کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه بورسیه در وبسایت دانشگاه مدیریت سنگاپور مراجعه کنید.

مهلت ثبت نام

متقاضیان دریافت این بورس تا ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ برای ثبت نام فرصت دارند.

تماس با ما

شماره تماس: (ساعات پاسخگویی از ۱۰ صبح تا ۵ بعد از ظهر):
۰۲۱-۸۸۶۱۹۳۱۰     ۰۲۱-۸۸۶۱۹۳۷۷     ۰۲۱-۸۸۰۳۷۸۶۳
"مشاوره حضوری فقط با تعیین وقت قبلی امکان پذیر است"

در صورت تمایل برای بررسی شرایط خود می توانید فرم مشاوره را تکمیل نمایید