تحصیل علوم پزشکی در خارج از کشور

سلام خانم دکتر / سلام آقای دکتر؛ فکر کنید چه حس خوبی بهتون دست می‌داد وقتی شما رو با عنوان خانم دکتر یا آقای دکتر صدا می‌کردن. این یکی از دلایلیه که رشته‌های پزشکی رو به رشته محبوب و مورد علاقه خیلی از افراد تبدیل کرده.

هرساله عده زیادی با رؤیای دکتر شدن، توی کنکور شرکت می‌کنن و به خاطر رقابت شدید، استرس و نگرانی زیادی رو هم تجربه می کنن. بله؛ عنوان جذاب خانم یا آقای دکتر خواهان زیادی داره ولی از طرف دیگه، ظرفیت دانشگاه‌های پزشکی در داخل کشور هم محدوده.

جالبه بدونید تو سال ۹۹ نزدیک به 600هزار نفر فقط تو گروه تجربی کنکور دادن و ظرفیت رشته پزشکی تنها ۵ هزار صندلی و دندانپزشکی از اون هم کمتر، یعنی۱۲۰۰ صندلی بود. می‌دونم خیلی کمه.

خوب چیکار میشه کرد؟

یه‌‌سری که رتبه‌شون به رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی نمی‌خوره، رشته‌های دیگه گروه علوم تجربی رو انتخاب می‌کن و برای همیشه با رؤیای خانم یا آقای دکتر شدن خداحافظی می‌کنند؛ یه‌سری هم شرکت دوباره توی کنکور و تحمل دوباره فشار زیاد درسی و استرس و نگرانی رو انتخاب می‌‌کنن اما گزینه سومی هم هست.

من یه پیشنهاد دارم براتون

تا حالا به این فکر کردید که می‌تونید برای تحقق رؤیای تحصیلی و شغلی خودتون، تو کشورهای دیگه  پزشکی بخونید؟ یه دانشگاه که مورد تایید وزارت بهداشت اینجا باشه و تو کشورهای دیگه هم مدرکش معتبر باشه با یه شرایط خیلی مناسب؟ اون شرایط مناسب چیه؟ مثلا نداشتن آزمون ورودی یا اینکه برای گرفتن پذیرش، به مدرک زبان نیاز ندارید.

تحصیل پزشکی در خارج از کشور

شما می‌تونید مثل خیلی‌های دیگه با شرایطی که گفتیم، توی خارج از کشور پزشکی بخونید؛ اما چطور؟

با شماره‌های زیر تماس بگیرید تا کارشناسان مجموعه امیدار به شکل کاملا رایگان شرایطتون رو ارزیابی کنن و راهنمایی‌های لازم رو در اختیارتون بذارن و بهتون بگن چطور می‌تونید دانشجوی پزشکی یا دندانپزشکی باشید.

رویاهای خود را جدی بگیرید

تا رسیدن به مقصد همراه شما هستیم، از تصمیم گیری تا انتخاب روی ما حساب کنید.

رؤیاها می‌تونن دست شما رو بگیرن و به جاهای قشنگی ببرن؛ فقط نباید زود ناامید بشید و دستشون رو رها کنید.

فرم مشاوره رایگان