درباره آلمان

آخرین به روز رسانی: ۱۷ آبان ۱۳۹۷ 342 بدون دیدگاه

درباره آلمان

آلمان کشوری اروپایی با پایتخت برلین و جمعیت ۸۲ میلیون نفر پرجمعیت ترین کشور اروپا می باشد. این کشور پس از جنگ جهانی دوم به دو بخش شرقی و غربی تقسیم شد که سرانجام با اتحاد این دو قسمت در سال ۱۹۹۰ آلمان فدرال فعلی تشکیل شد و امروزه به عنوان یکی از صنعتی ترین کشورهای جهان و همچنین ثروتمندترین کشور اروپا شناخته می شود. برلین، هامبورگ و مونیخ به ترتیب پرجمعیت ترین شهرهای آلمان هستند. بیش از نصف جمعیت این کشور در ۷۵ شهر با جمعیت حدود صد هزار نفر زندگی می کنند.

» مطلب مرتبط: تحصیل در آلمان

آلمان بعنوان محبوبترین مقصد دانشجویی غیر انگلیسی زبان دنیا و در مجموع چهارمین شناخته شده است. در واقع فقط کشورهای امریکا، انگلیس، استرالیا جز آن دسته کشورهایی هستند که سالانه بیشتر از این کشور دانشجوی بین المللی می پذیرند. در این قسمت به تحلیل  کشور آلمان و اینکه چرا تحصیل در آلمان یکی از بهترین انتخاب های تحصیلی دانشجویان بین المللی است می پردازیم.

برلین - آلمان

آلمان کشوری است که در آن تنوع بسیار زیادی به چشم می خورد. برلین مدرن و بروز را به طور کلی باید از مونیخ سنتی و اصیل متمایز دانست. آسمان خراشهای فرانکفورت که با عجایب و جذابیتهای هایدلبرگ در تضاد کامل است و البته هامبورگ شلوغ و روبه رشد که همیشه شهری درتکاپو است همه و همه نشانگر تنوع بی نظیر آلمان است. این را فراموش نکنید که همیشه میتوانید مکانی آرام و بی سروصدا در حاشیه رود راین برای تعطیلات خود پیدا کرد.

اکتشافات و اختراعات بسیاری از این سرزمین بر آمده اند. علم و تحقیقات سابقه طولانی و درخشانی در این کشور دارد. با گشایش دروازه های آلمان به سوی مهاجران خارجی این کشور پذیرای مهاجران زیادی بوده و امروزه این مهاجرین در حدود بیست درصد جمعیت این کشور را تشکیل می دهند و همین موضوع آلمان را به یکی از ایده آل ترین کشورهای مهاجرت پذیر تبدیل نموده است.

 

تماس با ما

شماره تماس: (ساعات پاسخگویی از ۱۰ صبح تا ۵ بعد از ظهر):
۰۲۱-۸۸۶۱۹۳۱۰     ۰۲۱-۸۸۶۱۹۳۷۷     ۰۲۱-۸۸۰۳۷۸۶۳
"مشاوره حضوری فقط با تعیین وقت قبلی امکان پذیر است"

در صورت تمایل برای بررسی شرایط خود می توانید فرم مشاوره را تکمیل نمایید