درباره انگلستان

آخرین به روز رسانی: ۱۷ آبان ۱۳۹۷ 370 بدون دیدگاه

درباره انگلستان

انگلستان نیمه جنوبی جزیره بریتانیا کبیر است که به همراه ۳ کشور اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی امپراطوری متحد بریتانیا و ایرلند شمالی را تشکیل می دهند. این کشور که با کشورهای اسکاتلند و ولز همسایه می باشد مهمترین قسمت بریتانیا کبیر محسوب می شود. انگلستان دارای بیش از ۱۰۰ جزیره می باشد و جمعیت آن به ۶۵ میلیون نفر می رسد. شهر لندن به عنوان پایتخت انگلستان و همچنین امپراطوری بریتانیا محسوب می شود و از دیگر شهرهای مهم می توان از منچستر، لیورپول، نیوکاسل، بیرمنگام و شفیلد نام برد. اکثر مردم انگلستان پیرو مذهب پروتستان بوده و همچنین جامعه مسلمان این کشور به ۲ میلیون نفر می رسد. آب و هوا در انگلستان نسبتا معتدل بوده و دمای هوا در زمستان کمتر از صفر درجه سانتیگراد و در تابستان بیشتر از ۳۲ درجه سانتیگراد نمی شود. این کشور منشا ورزشهای زیادی مانند: فوتبال، کریکت، تنیس، بدمینتون، هاکی، بوکس، اسنوکر و چندین ورزش دیگر می باشد.

» مطلب مرتبط: تحصیل در انگلستان

درباره انگلستان

تحصیل در انگلستان دومین مقصد محبوب برای دانشجویان بین المللی است و یکی از دلایل این محبوبیت، شهرهای دانشجویی انگلستان می باشند و همچنین دانشگاه های انگلستان که برای تفریح و روحیه دانشجویان اهمیت ویژه ای قائل هستند. دانشگاه ها از جمله جاهای هستند که شما فرصت این را پیدا میکنید که فعالیتهای ورزشی، هنری، نمایشی و داوطلبانه خود را دنبال کنید. تمامی شهرهای دانشجویی انگلستان و دانشگاه های انگلستان دارای محیط متشکل از فرهنگ های متنوع است، که این خود فرصت کنکاش و آشنایی شما با دیگر فرهنگ ها و سنن مختلف را فراهم میکند.

حومه ساکن و آرام شهری در مقابل کلان شهرهای پر هیاهو همگی ترکیب خوبی برای دوست داران طبیعت و علاقمندان به فرهنگ و هنر بوجود آورده است. هنرمندان، بازیگران ، موسیقی دانان، طراحان و نویسندگان مطرح انگلیسی در جهان همگی ماحصل فرهنگ و هنر غنی این کشور در طول سالیان متمادی هستند.  گالری های هنری، موزه ها و اماکن فرهنگی متعدد در جای جای کشور خود گواه بر اغنای فرهنگ و هنر در این سرزمین دارد. از فرهنگ و هنر که بگذریم ، عشق و علاقه مردم این کشور به ورزش (بخصوص فوتبال) همواره زبانزد جهانیان بوده است. پس اگر شما نیز به ورزش علاقه دارید انگلستان یکی از جاهایی است که حتما باید از آن دیدن کنید.

تماس با ما

شماره تماس: (ساعات پاسخگویی از ۱۰ صبح تا ۵ بعد از ظهر):
۰۲۱-۸۸۶۱۹۳۱۰     ۰۲۱-۸۸۶۱۹۳۷۷     ۰۲۱-۸۸۰۳۷۸۶۳
"مشاوره حضوری فقط با تعیین وقت قبلی امکان پذیر است"

در صورت تمایل برای بررسی شرایط خود می توانید فرم مشاوره را تکمیل نمایید