درباره فنلاند

درباره فنلاند

درباره فنلاند

درباره فنلاند

فنلاند در اروپای شمالی و در همسایگی کشورهای سوئد، نروژ و روسیه واقع شده است. جمعیعت کشور فنلاند 5/4 میلیون نفر است که یک میلیون نفر ازجمعیت آن در منطقه هلسینکی زندگی می کنند. از نظر مساحت فنلاند هشتمین کشور بزرگ اروپا به شمار می آید که دارای سیستم دموکراسی مربوط به اسکاندیناوی و همچنین سبک خاص زندگی خود به عنوان عضو اتحادیه اروپا است.

» مطلب مرتبط: تحصیل در فنلاند

رعایت عدالت در این کشور بسیار محسوس و مرسوم می باشد. فنلاند به عنوان یک  بازار اقتصادی منطبق با تکنولوژی روز، دارای کیفیت های بسیار بالای زندگی و ثروت ملی شایان ذکری می باشد (که به صورت کاملا منصفانه در بین مردم تقسیم شده است). مجله Newsweek فنلاند را به عنوان بهترین کشور برای زندگی و مجله Monocle شهر هلسینکی را به عنوان یکی از بهترین شهرهای دنیا از نظر کیفیت زندگی انتخاب کرده اند. فنلاند به عنوان یکی از کشورهای پیشرو در زمینه فناوری اطلاعات همچنین اهمیتی بسیاری برای برابری جنسیتی و میزان پایین فساد در کشور قائل می شود.

درباره فنلاند

تغییر فصل در کشور فنلاند که در شرق اروپا واقع شده بسیار محسوس می باشد – تقریبا روشنی روز مداوم در تابستان در مقابل تاریکی مطلق در زمستان. این تغییر فصل متفاوت با تغییر سبک زندگی همسو می باشد، تابستان زمان جشنواره های موسیقی، استراحت در کنار دریاچه و نمایشگاه های متفاوت است در حالی که زمستان وقت رفتن به اسکی، کوهنوردی و استفاده از سونا می باشد. به علت گستردگی طبیعی، زندگی با طبیعت جزوی از زندگی مردم محسوب می شود و این موضوع باعث تمایز فنلاند از دیگر کشورهای اروپایی می شود.

طبیعت چشم نواز در کنار شهرهای مدرن، تمرکز بر روی تحقیق و نوآوری، دانشگاه های معتبر و تعهد به ارائه تحصیلات رایگان دلایلی کافی برای تبدیل تحصیل در فنلاند به یکی از مقاصد محبوب برای دانشجویان بین المللی است.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *