به منظور اجرای فاصله‌گذاری اجتماعی و جلوگیری از گسترش کرونا، گروه امیدار مشاوره‌های غیرحضوری (تلفنی و آنلاین) خود را با تخفیف ۵۰ درصدی ارائه می‌کند.

درباره فنلاند

آخرین به روز رسانی: 17 آبان 1397 742 بدون دیدگاه

درباره فنلاند

فنلاند در اروپای شمالی و در همسایگی کشورهای سوئد، نروژ و روسیه واقع شده است. جمعیعت کشور فنلاند 5/4 میلیون نفر است که یک میلیون نفر ازجمعیت آن در منطقه هلسینکی زندگی می کنند. از نظر مساحت فنلاند هشتمین کشور بزرگ اروپا به شمار می آید که دارای سیستم دموکراسی مربوط به اسکاندیناوی و همچنین سبک خاص زندگی خود به عنوان عضو اتحادیه اروپا است.

» مطلب مرتبط: تحصیل در فنلاند

رعایت عدالت در این کشور بسیار محسوس و مرسوم می باشد. فنلاند به عنوان یک  بازار اقتصادی منطبق با تکنولوژی روز، دارای کیفیت های بسیار بالای زندگی و ثروت ملی شایان ذکری می باشد (که به صورت کاملا منصفانه در بین مردم تقسیم شده است). مجله Newsweek فنلاند را به عنوان بهترین کشور برای زندگی و مجله Monocle شهر هلسینکی را به عنوان یکی از بهترین شهرهای دنیا از نظر کیفیت زندگی انتخاب کرده اند. فنلاند به عنوان یکی از کشورهای پیشرو در زمینه فناوری اطلاعات همچنین اهمیتی بسیاری برای برابری جنسیتی و میزان پایین فساد در کشور قائل می شود.

درباره فنلاند

تغییر فصل در کشور فنلاند که در شرق اروپا واقع شده بسیار محسوس می باشد – تقریبا روشنی روز مداوم در تابستان در مقابل تاریکی مطلق در زمستان. این تغییر فصل متفاوت با تغییر سبک زندگی همسو می باشد، تابستان زمان جشنواره های موسیقی، استراحت در کنار دریاچه و نمایشگاه های متفاوت است در حالی که زمستان وقت رفتن به اسکی، کوهنوردی و استفاده از سونا می باشد. به علت گستردگی طبیعی، زندگی با طبیعت جزوی از زندگی مردم محسوب می شود و این موضوع باعث تمایز فنلاند از دیگر کشورهای اروپایی می شود.

طبیعت چشم نواز در کنار شهرهای مدرن، تمرکز بر روی تحقیق و نوآوری، دانشگاه های معتبر و تعهد به ارائه تحصیلات رایگان دلایلی کافی برای تبدیل تحصیل در فنلاند به یکی از مقاصد محبوب برای دانشجویان بین المللی است.

 

 

 

تماس با ما

شماره تماس: (ساعات پاسخگویی از ۱۰ صبح تا ۵ بعد از ظهر):
۰۲۱-۸۸۶۱۹۳۱۰     ۰۲۱-۸۸۶۱۹۳۷۷     ۰۲۱-۸۸۰۳۷۸۶۳
"مشاوره حضوری فقط با تعیین وقت قبلی امکان پذیر است"

در صورت تمایل برای بررسی شرایط خود می توانید فرم مشاوره را تکمیل نمایید