درباره ما

گروه مشاوران امیدار

نظر شما درباره مشاوره چیست؟ آیا به نظر شما مشاوره خوب میتواند در تصمیم گیری آتی شما، در مدیریت هزینه ها و در نهایت موفقیت نهایی موثر باشد؟ در انتها چقدر با شعر زیر موافق هستید؟

با یکی آیینه پشت رو بینی                              با دو تا آیینه پشت سر بینی

همه ما این اصل را خوب میدانیم که انسان در فرآیند زندگی شخصی و حرفه ای خود و در شرایط گوناگون، ناگزیر از «انتخاب» است. همچنین این را نیز میدانیم که بهره مندی از یک مشاور صالح و مطلع میتواند بینش عمیق و نگرشی جامع برای انتخابی صحیح و شایسته ایجاد کند.

مشاوران امیدار در یک نگاه

ما در گروه مشاوران امیدار، با ایجاد یک شبکه از فارغ التحصیلان کشورهای مختلف، قصد داریم که با تکیه به تجربه های واقعی کار و تحصیل خود در محیط بین المللی، یک بستر مناسب برای تصمیم گیری منطقی متقاضیان تحصیل در خارج از کشور بر مبنای شرایط فردیشان ایجاد نماییم.

هدف از این کار

امروزه سطح دانش عمومی افزایش پیدا کرده است و هر شخص با گشت و گذار در فضای مجازی میتواند به راحتی اطلاعات مختلف و پراکنده ای درباره تحصیلات بین المللی بدست آورد. اما چقدر این اطلاعات میتواند موثق و معتبر باشد ؟ اطلاعات اغراق آمیز، اعداد و ارقام های تحریک کننده همه موجب تشکیل یه تصویر کاذب در ذهن دانشجو خواهد شد و همین امر تصمیم گیری درست را برای دانشجویان دشوار خواهد ساخت. مشاوران امیدار تلاش میکند با استفاده از تجربه های واقعی و ارائه ی اطلاعات موثق به مرجع اطلاعات تحصیلی برای مقایسه شرایط واقعی کشورهای مختلف مبدل گردد.

مشاوران امیدار چگونه کار میکند؟

هدف اصلی ما در امیدار این است که افرادی را که تصمیم یا حتی فکر تحصیل یا زندگی در کشور های دیگر را در سر میپرورانند به صورت واقع بینانه راهنمایی کنیم. در اصل ما اینکار را با افزایش آگاهی از طریق اطلاع رسانی در زمینه های مختلف انجام می دهیم همچون:

  • اطلاعات لازم بمنظور انتخاب کشور
  • آشنایی با قوانین و موازین
  • هزینه های دانشگاه و شهریه
  •  مزایا و معایب های هر کشور
  • آینده شغلی و حرفه ای بعد از تحصیل

آگاهی   —— >  انتخاب    —— >  تحول

در نهایت ما با راه اندازی گروه مشاوران امیدار تصمیم بر این داریم که بخش اول فلسفه کاریمان که همان ارتقا آگاهی متقاضیان تحصیل و کار در خارج از کشور است را پیاده کنیم. به زبان ساده تر در این راه با بوجود آوردن بستری مناسب به متقاضیان کمک کنیم با نگرشی وسیع تر و با چشم باز تصمیم بگیرند تا این آگاهی منجر به یک انتخاب صحیح و در نهایت ایجاد تغییر مطلوب در مسیر زندگی آکادمیک متقاضیان عزیز شود.

اینکه ما چقدر توانسته ایم موفق عمل کنیم را لطفاٌ با نظرات و انتقادات سازنده خود با ما در میان بگذارید:

info@omidar.ir


نماد های گروه  امیدار

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان کلیک کن