درباره مجارستان

درباره مجارستان

درباره مجارستان

درباره مجارستان

آیا تا کنون  به این فکر کرده اید که میتوانید در یک کشور نسبتاٌ سطح بالای اروپایی به تحصیلات دانشگاهی مد نظرتان برسید. اگر این فکر به ذهن شما هم رسیده پس  با ما همراه شوید تا درباره مجارستان بیشتر بدانیم.

مجارستان، پل ارتباطی مرکز و شرق اروپا است  که در عین حال با حفظ هویت خود، جاذبه های هر دو منطقه  اروپایی  را در خود جای داده است.  اصالت مجارستان با قدمت و تاریخچه باستانی این کشور گره خورده است. اگرچه کشوری نسبتاٌ کوچک است ، ولی با سبک معماری زیبا، فرهنگ اصیل خود ، تپه های سر سبز و پوشیده شده از گل و قلعه های تاریخی خود جز کشورهای دیدنی اروپا است.

» مطلب مرتبط: تحصیل در مجارستان

 

بوداپست مجارستان یکی از زیباترین پایتخت های جهان است که بعنوان “مروارید دانوب” شناخته شده است. بوداپست آثار بجای مانده از تمدن روم باستان که متعلق به 2000 سال پیش  است و نیز بناهای تاریخی زمان عثمانی که مربوط به 400 سال قبل است را در خود جای داده است.

بزرگترین دریاچه آب شیرین مرکز اروپا بنام Balaton در بوداپست  قرار  دارد. که سالانه  100 ها نفر از فوران چشمه های آب معدنی  آن برای مصارف درمانی و نوشیدن استفاده میکنند. همین امر این شهر را به بهشتی برای جهانگردان مبدل ساخته است. از همه این ها که گذر کنیم آنچه که باید درباره مجارستان بدانیم و دلیل اصلی محبوبیت گردشگری و جهانگردی این کشور است ، مهمان نوازی بی نظیر مردم آن است.

با داشتن جاذبه های طبیعی و مصنوعی (ساخته دست انسان) ، هزینه های پایین زندگی و تمرکز بالای سیاست های دولت در جهت بین المللی کردن مجارستان، امید آن می رود که در سالهای پیش رو مجارستان به یکی از مقاصد تحصیلی دانشجویان بین المللی تبدیل شود. اگر هم اکنون قصد تحصیل در مجارستان را دارید ، شما یک قدم از بقیه جلو تر هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.