درباره کانادا

درباره کانادا

درباره کانادا

درباره کانادا

کشور کانادا در شمال آمریکای شمالی واقع شده و شامل 10 استان و 3 ناحیه می شود. جمعیت این کشور در حال حاضر بالغ بر 36 میلیون نفر می باشد و با مساحت 10 میلیون کیلومتر مربع دومین کشور پهناور دنیا به شمار می رود، همچنین مرز کانادا و آمریکا طولانی ترین مرز زمینی در جهان است. کانادا دارای سیستم پادشاهی ( ملکه انگلستان به عنوان رییس کشور ) که تشریفاتی می باشد و دموکراسی پارلمانی فدرال که اداره کشور را بر عهده دارند و شامل فرماندار کل و دو مجلس عوام و سنا می شود.

» مطلب مرتبط: تحصیل در کانادا

درباره کانادا

اگر شما برای برنامه تحصیلات بین المللی خود، تحصیل در کانادا را انتخاب کرده اید این موقعیت را خواهید داشت که تنوع فرهنگی بسیار در کنار لذت بردن از طبیعت بی بدیل این کشور را تجربه کنید. از پیست های اسکی در  British Columbia تا مناطق سبز استان مانیتوبا و شهرهای زیبایی چون تورنتو، مونترال، ونکوور و کبک با محیط دوستانه و چند ملیتی، تنها قسمتی از مناطق دیدنی کانادا می باشند. به صورت کلی کانادا به دلیل طبیعت بی نظیرش در دنیا شناخته شده است و کشورهای معدودی وجود دارند که از لحاظ تعداد جنگل، دریاچه و کوهستان به این کشور شباهت داشته باشند. همچنین کانادا با پذیرش حجم زیاد مهاجران در سالهای اخیر به محیطی چند ملیتی تبدیل شده است و زبان رسمی این کشور انگلیسی و فرانسوی می باشد که به صورت همزمان در ادارات و اسناد رسمی به کار برده می شود.

از نظر تحصیلی کانادا جایگاه مناسبی در تحصیلات بین المللی داراست و تحصیل در کانادا در سال 2012 به عنوان هفتمین مقصد محبوب دانشجویان بین المللی شناخته شد و در حال حاضر 130000 دانشجوی بین المللی در حال تحصیل در کانادا می باشند. استانهای انتاریو، بریتیش کلمبیا و کبک با در برگرفتن دانشگاه های معتبر جهانی جزو مقاصد دانشجویان بین المللی در این کشور به شمار می روند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *