منابع درست را انتخاب کنید

آخرین به روز رسانی: ۱۷ آبان ۱۳۹۷ 165 یک دیدگاه

ITELS LISTENING

در نوشته قبلی گفتیم که باید انگلیسی را هر روز گوش دهید و این تکرار و استمرار است که مهارت شنیداری شما را تقویت میکند. اما اینکه چه چیزی را گوش کنیم و از چه منابعی استفاده کنیم تا بازدهی داشته باشد هم خود مسئله مهمی است. در این نوشته به معرفی چند منبع خوب آنلاین جهت گوش دادن به انگلیسی واقعی می پردازیم و پس از این دیگر نوبت شماست که وقت اختصاص دهید و از این پادکست ها و فایل های شنیداری مفید و به روز بیشترین بهره را ببرید.

اولین سایتی که میتوانید انگلیسی واقعی و روزمره را با بالاترین کیفیت و در خصوص موضوعات روز در آن گوش کنید سایت Freakonomics Radio  است که حاوی پادکست های بسیار جذاب و بروز با لهجه عالی میباشد:

https://www.stitcher.com/podcast/wnyc/freakonomics-radio

دومین منبع موثق و کاربردی برای تقویت مهارت شنیداری سایت  Startalk میباشد که بصورت هفتگی آپدیت میشود و پادکست های علمی متنوع بهمراه متن اصلی را در اختیار کاربران قرار میدهد. اگر بدنبال تقویت لیسینینگ خود هستید، به این پادکست ها حتما سر بزنید:listening-3
https://www.stitcher.com/podcast/startalk

و سومین منبع عالی برای تقویت لیسینینگ پادکست های British Council است که در سطوح مختلف مفدماتی، متوسط و پیشرفته ارائه میشود و شما میتوانید بصورت روزانه و با برنامه ریزی منظم از این پادکست های بسیار مشابه به لیسینینگ های آیلتس استفاده کنید:

https://learnenglish.britishcouncil.org/en/listening-skills-practice

باز هم تاکید میکنم که گوش دادن باید بصورت منظم و مستمر باشد و چنانچه از منابع درست استفاده شود قطعا موفقیت شما بسیار نزدیک است.

تماس با ما

شماره تماس: (ساعات پاسخگویی از ۱۰ صبح تا ۵ بعد از ظهر):
۰۲۱-۸۸۶۱۹۳۱۰     ۰۲۱-۸۸۰۳۷۸۶۳
"مشاوره حضوری فقط با تعیین وقت قبلی امکان پذیر است"

در صورت تمایل برای بررسی شرایط خود می توانید فرم مشاوره را تکمیل نمایید


برچسب ها: -

شاید این مطالب هم برایتان جالب باشد:


نظرات و سوالات کاربران

  1. مریم رحمانی گفت:

    سلام
    من ۵ ماه که زبان رو میخونم معلمم از روی کتاب touchstone4 تدریس میکنه البته یه پیش زمینه از زبان داشتم کتاب یعدی tactics است . هدفم هم گرفتن نمره بالا در آیلس هست. خواستم ازتون بپرسم این منابع خوب هستن ؟ ویا اینکه از چه منابع دیگری در کنار همین کتابها استفاده کنم .