درباره هند

درباره هند

درباره هند

درباره هند

برای تمام افرادی که رویای تحصیلات با کیفیت بالا دارند، کشور هند مقصدی مناسب میباشد. با 343 دانشگاه و 17000 کالج، هند طیف وسیعی از مقاطع و دوره های تحصیلی را ارائه میدهد که در سطح بین الملی شناخته شده می باشند. در کنار دوره های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا، برای کسانی که به دنبال تخصص و مهارتهای حرفه ای هستند مراکز فنی و موسسه های بسیاری وجود دارند که دوره های متنوع آموزشی برگزار کرده و مدرک دیپلم صادر میکنند.

تحصیل در هند که دومین شبکه بزرگ تحصیلی در جهان می باشد تجربه ای بی نظیر است. محیط و جو دوستانه، رویکرد غیر متعصبانه در قبال دانشجویان خارجی در کنار تحصیلات مطمئن و پیشرفت موقعیت شغلی سالانه باعث جذب دانشجویان بسیاری از سرتاسر دنیا میشود.

» مطلب مرتبط: تحصیل در هند

درباره هندموسسه های آموزشی هند به دلیل برخورداری از کیفیت قابل قبول و ارزش متقابل در مقابل هزینه در سطح جهان شناخته شده هستند. دانشگاه های هند دامنه گسترده ای از دوره های تحصیلی در زمینه های مهندسی، پزشکی، کشاورزی، مدیریت، علوم انسانی، علوم اجتماعی، هنری و همچنین در زمینه های در حال توسعه مانند بیوتکنولوژی، بیواینفورماتیک، تکنولوژی هوا فضا، نانو تکنولوژی و غیره را ارائه میدهند. فضای چند ملیتی و بهره گیری از زبان انگلیسی به عنوان زبان رسمی آموزش، دانشگاه های هند را مراکزی پر انرژی و با طراوت می سازد. در اکثریت مراکز تحصیلی هند به زبان انگلیسی تدریس میشود و برای کسانی که در زبان انگلیسی ضعف دارند دوره های زبان برگزار می شود.

تحصیلات با کیفیت بالا درهند با صرف هزینه قابل قبول مناسب تمام اقشار جامعه با هر سطح درآمد می باشد. کشور هند دارای 66 موسسه تحصیلات از راه دور که با همکاری بیش از 60 دانشگاه فعالیت میکنند و همچنین 11 دانشگاه آزاد میباشد.

شما هم میتوانید برای حضور در این سیستم آموزشی وسیع که بر پایه اصل کیفیت و رشد بنا نهاده شده به هند سفر کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.