دوره زبان انگلیسی در مالزی

دوره زبان انگلیسی در مالزی

دوره زبان انگلیسی در مالزی

نیاز به دانستن زبان انگلیسی (به دلایل شغلی، تحصیلی و ارتباطی) امروزه خیلی‌ها را به آموزشگاه‌های زبان می‌کشاند. شرکت در دوره زبان انگلیسی در مالزی یکی از راه‌های فراگیری این زبان است. گذراندن این دوره‌ها به‌ ویژه برای کسانی که قصد ادامه تحصیل در مالزی یا دیگر کشورها (به زبان انگلیسی) را دارند می تواند گزینه مناسبی باشد.

چرا مالزی ؟

اگرچه در حال حاضر امکانات زیادی برای یادگیری زبان انگلیسی در داخل کشورمان وجود دارد اما یادگیری این زبان در خارج از کشور می‌تواند امتیازاتی برای شما داشته باشد مانند:

  • در دوره زبان انگلیسی در مالزی ، آموزش در کلاسها کاملاً به زبان انگلیسی صورت می‌گیرد که به تقویت مهارت‌های 4گانه زبان (شنیدن، مکالمه، خواندن و نوشتن) کمک می‌کند.
  • بعلت حضور در محیط انگلیسی‌زبان آموخته‌های کلاس را در بیرون از کلاس هم بکار برده و بخوبی به حافظه می‌سپارید.
  • وجود اساتید Native و آموزش با لهجه خوب
  • معانی کلمات به شکل تفصیلی و توضیحی آموزش داده می‌شود.
  • اگر قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور دارید، قبل از شروع به تحصیل در دانشگاه، با شرکت در دوره‌های زبان در مالزی تجربه‌ای از حضور در محیط آموزشی کشوری دیگر (و تحصیل به زبان انگلیسی) بدست خواهید آورد.

البته در کنار این مزایا، مسائلی مانند دوری از کشور و خانواده و همینطور هزینه بیشتر را هم باید درنظر گرفت. اما اگر شما با توجه به همه جوانب تصمیم به یادگیری زبان در خارج از کشور گرفته‌اید، می توانید کشور مالزی را به این منظور انتخاب کنید؛ کشوری توسعه‌یافته با صنعتی پیشرفته، محیط تحصیلی و جامعه انگلیسی‌زبان، امنیت بالا و جذابیت‌های توریستی فراوان.

کالج‌ها و مؤسسات معتبر آموزش زبان، در مالزی شعبه و نمایندگی دارند و دوره‌های مختلف آموزش زبان را در این کشور برگزار می‌کنند. برخی از این مؤسسات از اساتید Native بهره می‌برند که امکان یادگیری زبان با لهجه خوب را به زبان‌آموز می‌دهند. شرایط این کالج‌ها و مؤسسات از جهات مختلف با هم یکسان نیست و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت این کالج‌ها و مؤسسات یا مراجعه به مؤسسات اعزام دانشجو، اطلاعات دقیق را درباره شرایط دوره‌ها و کلاس‌ها بدست آورند. پس از انتخاب کالج و دوره مورد نظر (با توجه به کیفیت آموزشی هر کالج، هزینه‌ها، داشتن و نداشتن خوابگاه و برخی نکات دیگر) باید تا قبل از شروع دوره، پذیرش کالج و ویزای تحصیلی مالزی را دریافت کرد تا برای شرکت در کلاس‌ها مشکلی پیش نیاید.