درباره استرالیا

درباره استرالیا

درباره استرالیا

درباره استرالیا

کشور استرالیا بزرگترین جزیره جهان و ششمین کشور پهناور دنیا محسوب می شود. جمعیت این کشور در حال حاضر 23 میلیون نفر می باشد و پایتخت آن، شهر کانبرا بوده و سیدنی و ملبورن از دیگر شهرهای مهم این کشور به شمار می آیند. کشور استرالیا که در واقع یک جزیره در نیمکره جنوبی در اقیانوس آرام قرار دارد با کشور های نیوزلند، اندونزی و تیمور شرقی همسایه محسوب می شود (استرالیا مرز خاکی با هیچ کشوری ندارد).

» مطلب مرتبط: تحصیل در استرالیا

این کشور که تا سال 1900 به عنوان مستعمره انگلستان و تبعیدگاه زندانیان شناخته می شد در سال 1901 به کشورهای مشترک المنافع با انگلستان پیوست و در حال حاضر ملکه انگلستان بالاترین مقام رسمی استرالیا می باشد اگرچه کشور توسط فرماندار که جانشین ملکه می باشد اداره می شود. زبان رسمی استرالیا انگلیسی می باشد اگرچه زبانهای زیادی در این کشور کاربرد دارند که این موضوع به پیشینه استرالیا در جذب مهاجران خارجی در سالهای اخیرمربوط می شود و امروزه نزدیک به نیمی از جمعیت این کشور یا خارجی هستند یا یکی از والدین آنها مهاجر بوده است.

درباره استرالیا

اگر در برنامه تحصیلات بین المللی خود، تحصیل در استرالیا را انتخاب کرده اید، جای تعجب نیست زیرا استرالیا سومین مقصد جذاب تحصیلی برای دانشجویان بین المللی بعد از امریکا و انگلستان به حساب می آید. ممکن است آنچه که بعد از شنیدن نام استرالیا به ذهن شما برسد ، سواحل زیبا،  نوشیدنیهای گوارا،  مناظر خیره کننده و بکر که تا کنون پای هیچ بشری به آنجا باز نشده است و موجودات عجیب و غریبی که فقط در این سرزمین یافت میشود، باشد.

اما در طرف دیگر این کشور در زمینه های بسیاری از جمله آموزش عالی سالانه میزبان تعداد زیادی از دانشجویان خارجی از اقصی نقاط جهان است. همچنین استرالیا به علت گستردگی بسیار و جامعه عظیم مهاجران آن، دارای تنوع فرهنگی بسیار بوده و برای دانشجویان بین المللی محیطی مطلوب برای تحصیل می باشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *