ارتقاء تضمینی نمره لیسینینگ با ۳ نکته طلایی

آخرین به روز رسانی: ۱۷ آبان ۱۳۹۷ 82 بار نمایش بدون دیدگاه

ITELS LISTENING

اگر میخواهید در بخش لیسینینگ آیلتس نمره خوبی بگیرید، باید هم گوش خوبی داشته باشید و هم هوش خوبی! در این نوشته به سه نکته مهم و کلیدی اشاره خواهم کرد که در صورت یادگیری و بکارگیری درست آنها، حتما ارتقاء نمره خواهید داشت.

نکته اول:

یکی از کلیدی ترین بخش های لیسینینگ سکشن یک میباشد. این بخش از تمام قسمت های لیسینینگ راحتتر است و چنانچه شما با ساختار و جزئیات آن آشنا باشید و روی آنها تمرکز و تمرین کنید، حتما میتوانید به همه ۱۰ سؤال مربوط به این بخش پاسخ دهید. مثلا روی نوشتن اعداد، اسامی و تاریخ ها کار کنید و مهارت خود را برای پاسخ دادن  به سوالات این بخش بالا ببرید.

نکته دوم:listening

زمان پاسخ گویی به سولات چند گزینه ای ، بجای شنیدن، گوش کنید و تمرکز خود را روی فایل صوتی بگذارید نه خواندن گزینه ها. برای اینکه بتوانید اینکار را بدرستی انجام دهید بایستی از قبل زمان خود را مدیریت کنید و در تایم هایی که داده میشود، گزینه های سؤالات چند گزینه ای را با دقت بخوانید و هنگام پخش فایل صوتی، فقط گوش دهید و اصلا ذهنتان را درگیر خواندن گزینه ها نکنید. همچنین در این مدل سؤالات، اجازه دهید صحبت مربوط به هر سؤال به پایان برسد و سپس گزینه مورد نظرتان را انتخاب کنید. زیرا معمولا پاسخ نهایی در پایان مکالمه داده میشود و این یکی از شگردهای  این مدل از سوالات میباشد، پس عجله نکنید!

نکته سوم:

برای کسب یک نمره خوب در لیسینینگ شما نیازی ندارید که تمام سؤالات را پاسخ دهید. به خودتان استرس وارد نکنید و از لیسینینگ غول نسازید! اگر شما حتی ۱۰ سوال را هم غلط جواب بدهید نمره بسیار خوب ۷ را کسب میکنید که خیلی دور از دسترس نیست. با تسلط روانی بر روی آزمون و یک شروع عالی در سکشن یک و پاسخگویی به تمام سؤالات ، حتما با روحیه و انگیزه بالا میتوانید از ۳۰ سؤال باقیمانده براحتی به ۲۰ سؤال پاسخ درست داده و نمره ۷ بگیرید.


برچسب ها: -

ارتباط با ما

شماره تماس: (ساعات پاسخگویی از ۱۰ صبح تا ۵ بعد از ظهر)
۸۸۸۸۳۶۵۳ - ۸۶۰۸۶۵۸۰ - ۸۶۰۸۶۷۲۴
"ملاقات و مشاوره حضوری فقط با تعیین وقت قبلی امکان پذیر است"


در صورت تمایل برای بررسی شرایط خود می توانید فرم مشاوره را تکمیل نمایید


همچنین می توانید در پایین همین صفحه سوالات خود را از مشاور بپرسید.


شاید این مطالب هم برایتان جالب باشد:


نظرات و سوالات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *