شهرهای دانشجویی آمریکا

آخرین به روز رسانی: ۱۸ آبان ۱۳۹۷ 310 بدون دیدگاه

شهرهای دانشجویی آمریکا

با توجه به وجود دانشگاههای متعدد در شهرهای مختلف برای تحصیل در آمریکا در این مطلب به معرفی شهرهای دانشجویی آمریکا می پردازیم:

» مطلب مرتبط: تحصیل در آمریکا

شهرهای دانشجویی امریکا

نیویورک

شهر نیویورک New York به علت زندگی پر هیاهو و فعالیت های شبانه روزی به عنوان شهری که هرگز نمی خوابد در دنیا مشهور است. شهرهای کمی وجود دارند که از نظر تعداد آسمان خراشها به عنوان نماد قدرت اقتصادی شهر، تنوع موسیقی و مد، زرق و برق شهری بتوانند با نیویورک رقابت کنند. به طور کلی نیویورک برای هر فرد، تجربه ای متفاوت است.

همچنین این شهر به عنوان یکی از شهرهای دانشجویی آمریکا هیچ کمبودی از نظر دانشگاه های معتبر ندارد و دانشگاه های زیادی از جمله دانشگاه کلمبیا Columbia University با رتبه ۱۴ جهانی و دانشگاه نیویورک New York University با رتبه ۴۱ جهانی در این شهر قرار دارند.

بوستون

شهرهای دانشجویی امریکا

شهر بوستون Boston با هنر و فرهنگ و به خصوص با موسیقی کلاسیک معاصر خود شناخته می شود. همچنین بوستون را میتوان یکی از برترین شهرهای دانشجویی آمریکا نامید و اگر می خواهید با بهترین دانشجوها و دانشگاه ها در ارتباط باشید، هیچ جایی بهتر از بوستون پیدا نمی کنید. دانشگاه تکنولوژی ماساچوست (Massachusetts Institute of Technology (MIT با رتبه جهانی ۱ و دانشگاه هاروارد Harvard University با رتبه جهانی ۴ در این شهر قرار دارند. همچنین دیگر دانشگاه های شهر بوستون عبارتند از:

  • دانشگاه بوستون Boston University
  • دانشگاه تافتز Tufts University
  • دانشگاه برندیز Brandeis University
  • کالج بوستون Boston College
  • دانشگاه نورث ایسترن Northeastern University

شیکاگو

شهر های دانشجویی امریکا

از نظر ثروت، جمعیت و تاثیر فرهنگی شهر شیکاگو Chicago با نیویورک و لس آنجلس قابل مقایسه است. از دور ممکن است شیکاگو پر از آسمانخراش به نظر برسد ولی در زیر تمام این شیشه، فلزات و سیمان یک زندگی پویا در جریان است که به تنوع فرهنگی، هنری و زندگی همگام با روز مشهور می باشد.

شیکاگو همچنین یکی دیگر از شهرهای دانشجویی آمریکا محسوب می شود که دانشگاه های معتبری چون دانشگاه شیکاگو  University of Chicago با رتبه ۱۱ جهانی و دانشگاه نورث وسترن Northwestern University با رتبه ۳۴ جهانی در این شهر قرار دارند. دیگر دانشگاه های معتبر شیکاگو عبارتند از:

  • دانشگاه ایلینیوز University of Illinois
  • دانشگاه تکنولوژی ایلینیوز Illinois Institute of Technology
  • دانشگاه لایولا Loyola University Chicago

سان فرانسیسکو

شهرهای دانشجویی امریکا

سان فرانسیسکو San Francisco دارای ۲ دانشگاه معتبر به نام دانشگاه استنفورد Stanford University با رتبه ۷ جهانی و دانشگاه یو سی بروکلی UC Berkeley University با رتبه ۲۷ جهانی می باشد. قدرت علمی این دو دانشگاه کمک زیادی به اقتصاد این منطقه نموده است همچنین به خاطر وجود مرکز تکنولوژی سیلیکون ولی Silicon Valley این شهر شهرت زیادی دارد.

شهر سانفرانسیسکو و شعبه دانشگاه کالیفرنیا University of California به دلیل انجام تحقیقات پیشرفته در زمینه بیوپزشکی در جهان شناخته شده هستند.

 

لوس آنجلس

شهرهای دانشجویی امریکا

شهر لوس آنجلس Los Angeles برای همیشه با خلاقیت خود در زمینه موسیقی، تلویزیون و فیلم که منبع مالی اصلی شهر هستند، شناخته خواهد شد. همچنین این شهر دارای سواحل زیبا و اماکن دیدنی بسیار می باشد. دانشگاه های معتبر زیادی در این شهر وجود دارند که می توان برای نمونه از دانشگاه یوسی ال ای University of California UCLA با رتبه جهانی ۳۷ نام برد.

 

 

 

تماس با ما

شماره تماس: (ساعات پاسخگویی از ۱۰ صبح تا ۵ بعد از ظهر):
۰۲۱-۸۸۶۱۹۳۱۰     ۰۲۱-۸۸۶۱۹۳۷۷     ۰۲۱-۸۸۰۳۷۸۶۳
"مشاوره حضوری فقط با تعیین وقت قبلی امکان پذیر است"

در صورت تمایل برای بررسی شرایط خود می توانید فرم مشاوره را تکمیل نمایید


شاید این مطالب هم برایتان جالب باشد:


نظرات و سوالات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *